Jak funkcjonują takie osłony?

Rolety dzień-noc to specjalnie przygotowane osłony, które składają się z dwóch ułożonych na przemian poziomych pasów materiału:
 
siatki przepuszczającej promienie słoneczne,
materiału ograniczającego dopływ światła do pomieszczenia.
 
Obie powłoki nakładają się na siebie i można je dowolnie regulować. Dzięki ich odpowiedniemu ustawieniu, domownicy będą kontrolować ilość wpuszczanego do pomieszczeń światła. Układ pasów rolet materiałowych umożliwi zarówno częściowe przyciemnienie wnętrza, jak i całkowite zasłonienie przed wpadającymi promieniami słońca.
 
Często wybierana jest roleta dzień-noc w kasecie z prowadnicą, dzięki której jeszcze efektywniej można regulować produktem i ustawiać na powierzchni szyby. Takie rozwiązanie ograniczy kołysanie materiału podczas podmuchów wiatru, a także ustabilizuje osłonę podczas otwierania lub uchylania okna.

Rolety dzień noc na wymiar gwarantują płynną regulację światła słonecznego.

Rolety dzień-noc z kasetą gwarancją komfortu

Produkty można zastosować do niemal każdego typu okna. Rolety posiadają również zabezpieczenia Chlid Safety, które zapobiegają tworzeniu niebezpiecznej pętli w systemach z charakterystycznym sterowaniem wykorzystującym łańcuszek koralikowy. Ponadto systemy rolet nie będą ulegać zacinaniu podczas pracy, a ich mechanizm umożliwi dowolne ustawienie osłon i regulację wpadającego światła zgodnie z preferencjami użytkownika. Producenci oferują przy tym bogate wzory udostępnianych rolet. Klient może więc dobrać zarówno osłony o prostej, jasnej konstrukcji pomagającej rozświetlić pokoje, jak i wzorzyste, które nadadzą salonowi przytulnego charakteru.
Anwis w liczbach
1000
dystrybutorów w całej Polsce
42 państwa
eksport na cały świat
3000
instalacji dziennie
801 88 99 22