Rolety wewnętrzne materiałowe i dzień / noc

​​Rolety materiałowe na wymiar 

Rolety materiałowe to funkcjonalne rozwiązania dekoracyjne, które chronią przed promieniami słonecznymi, a zarazem zapewniają odrobinę dyskrecji poprzez ograniczenie widoczności z zewnątrz. Co więcej, mogą być one eleganckim dopełnieniem aranżacji domu lub mieszkania (sprawdź: Jak dobrać kolor i wzór rolet do wnętrza?). Poza tym są one łatwe w obsłudze, a ich intuicyjny sposób działania zapewnia użytkownikowi maksimum wygody i komfortu.

Wbrew pozorom, zastosowanie rolet materiałowych jest bardzo szerokie. Mogą być one praktyczną przesłoną witryn okiennych, regałów, a także wnęk ściennych. Mało tego - wiele osób używa ich jako... ekranu projekcyjnego. Mówimy tu oczywiście o roletach na wymiar w kolorze białym, gdyż tylko one sprawdzą się jako właściwe tło dla emitowanego przez projektor światła. Jednym słowem, materiałowa roleta to wszechstronne, uniwersalne rozwiązanie, które z powodzeniem sprawdzi się w każdym domu lub mieszkaniu.
 

 ​  Szukasz rolet materiałowych na wymiar? Skontaktuj się z nami!

 
Kolorystyka zgodna z dekoracyjnymi trendami 

Jako producent rolet dbamy o to, aby rolety wewnętrzne nowoczesne były spójne pod względem estetycznym z aranżacją domu lub mieszkania. W tym celu wprowadzamy na rynek bogatą kolekcję wzorów i kolorów, które często zaskakują oryginalnością oraz nasyceniem barw. 
Jasne i transparentne tkaniny optycznie powiększają przestrzeń, wprowadzając do niej jeszcze więcej światła. Sprawdzą się w salonie lub kuchni. Z kolei w pomieszczeniach, w których wypoczywamy (sypialnia, pokój dziecięcy), lepszym rozwiązaniem będą tkaniny typu blackout, które umożliwiają całkowite zaciemnienie wnętrza.

W naszej ofercie posiadamy rolety wykonane z materiałów trudnopalnych, które posiadają wszystkie niezbędne atesty. Oznacza to, że wykonana w ten sposób roleta może być usytuowana w miejscach, w których istnieje szczególne ryzyko wystąpienia pożaru. Co więcej, nasze rolety są przyjazne alergikom!

 
 
​​
 


Rolety materiałowe – dostępne rozwiązania


Klasyczne rolety wolnowiszące i przyszybowe


​Jako producent udostępniamy naszym klientom wiele ciekawych rozwiązań. Produkty wolnowiszące pozwalają na przesłonięcie dużych przeszkleń – o powierzchni ponad 22m2. W przypadku mniejszych okien chętnie stosowane są rolety montowane do okiennej ramy, takie jak rolety z prowadnicami. Dzięki nim materiał jest równomiernie i stabilnie prowadzony oraz - co równie ważne – zawsze utrzymuje równoległą pozycję względem szyby. Jest to szczególnie istotne w miejscach narażonych na podmuchy wiatru, które mogłoby doprowadzić do kołysania materiału a w konsekwencji osłabić efekt zaciemnienia wnętrza.

 

 ​  Chcesz przesłonić duże okna? Poznaj ofertę rolet materiałowych ANWIS.  Zapytaj o produkt!

Żaluzje aluminiowe doskonale sprawdzą się w minimalistycznych wnętrzach.


 

Dwukierunkowa roleta przyszybowa GEMI


Duże możliwości aranżacyjne zapewnia roleta materiałowa Gemi dostępna w dwóch wariantach: dwukierunkowej oraz klasycznej, gdzie współgranie atrakcyjnego wzornictwa i kolorystyki tkanin pozwala na nowoczesne zasłonięcie okien. To idealne rozwiązanie do drzwi tarasowych i okien uchylnych, poprzez zastosowanie prowadnic bocznych, po których porusza się roleta. Ponadto, prosta i wygodna obsługa ręczna daje możliwość ustawienia rolety na dowolnej wysokości okna, a tym samym dostosowanie stopnia zacienienia i ochrony prywatności do indywidualnych potrzeb. Roletę można również łatwo zamontować bez wiercenia i wkrętów.


Dachowe rolety materiałowe


Okna zlokalizowane na poddaszu wymagają zastosowania odpowiednich osłon okiennych. W tym celu oferujemy dachowe rolety materiałowe, dzięki którym:
użytkownik może zaciemnić poddasze,
łatwo ograniczyć zjawisko nadmiernego nagrzewania,
osoby, które pracują w nocy, mogą liczyć na wyższy komfort snu w ciągu dnia.
 
 

 ​  Poznaj ciekawą ofertę rolet dzień i noc ANWIS.  Odwiedź nasz salon!

Rolety dzień noc pozwalają na precyzyjne ustawienie ilości światła przenikającego przez okna.


Rolety dzień i noc


Innym ciekawym rozwiązaniem są rolety dzień-noc (Impresja). Produkowane są z dwóch naprzemiennie ułożonych pasów tkanin, z których każdy posiada inny stopień przezierności. Pierwszy ma postać siatki, która praktycznie całkowicie przepuszcza promienie słońca. Drugi ogranicza dopływ światła w wybranym przez użytkownika stopniu, zależnie od właściwości tkaniny. Roleta dzień i noc umożliwia wzajemne przesuwanie się tych materiałów względem siebie, ułatwiając regulację ilości wpadającego światła.


 

BLOG ] Dowiedz się więcej o roletach materiałowych:

 

​​
Typ rolety Opcjonalnie montaż bezinwazyjny Opcjonalnie sterowanie elektryczne/bateryjne Okna dachowe min. szerokość (mm) min. wysokość (mm) max. szerokość (mm) max. wysokość (mm)
Roleta wolnowisząca * * 300 300 4000 5000
Roleta w kasecie * * 300 300 4000 5000
Roleta w kasecie z prowadnicami * * * 300 300 1500 2400
Roleta materiałowa Gemi * 400 700 1200 2000
Anwis w liczbach
1000
dystrybutorów w całej Polsce
42 państwa
eksport na cały świat
3000
instalacji dziennie
801 88 99 22