Skłodowskiej - Curie 17
85-088 Bydgoszcz
52 348 41 78

kontakt@arta.pl
http://www.arta.pl
https://bit.ly/MWO_Arta

: 10:00 - 17:00
: zamknięte


Sprawdź na MAPIE

Dodaj Opinię

Zapraszamy

Rolety – Bydgoszcz, Skłodowskiej-Curie 17

Salon ARTA w Bydgoszczy posiada ekspozycję rolet ANWIS – producenta, który od lat wiedzie prym na europejskim rynku sprzedaży osłon okiennych. Jako autoryzowany salon tej marki, oferujemy fachową pomoc w wyborze systemu, pomiarze oraz montażu. Jeżeli w planach masz zakup solidnych, nowoczesnych i szytych na miarę okna rolet zewnętrznych lub wewnętrznych, nasz salon jest dla Ciebie!
 

Rolety na wymiar – Bydgoszcz i okolice

Każde okno jest inne, a rolety muszą ściśle pasować na jego wymiar. Zamiast męczyć się z dopasowywaniem gotowców, znacznie łatwiej jest stworzyć roletę dedykowaną dla danego okna czy przeszklenia. Jak to zrobić? Wystarczy skorzystać z oferty salonu ARTA w Bydgoszczy. Rolety na wymiar to nasza specjalność. Świadczymy kompleksową pomoc – począwszy od wizyty u Klienta i zwymiarowania okien, po wysłanie zamówienia do producenta, aż po dostawę i profesjonalny montaż osłon zewnętrznych lub wewnętrznych, w tym rolet zaciemniających. Bydgoszcz jest miastem, w którym z naszej oferty skorzystało już wiele firm, instytucji i osób prywatnych.

Dbamy o wysoką jakość obsługi. Wyrazem tego jest przede wszystkim zaangażowanie naszych pracowników na każdym etapie współpracy z Klientem. Zaczynamy od szczegółowego przedstawienia oferty ANWIS i zasugerowania możliwych rozwiązań. Pomaga nam w tym przeszkolenie zapewniane przez producenta. W zależności od tego, czy obiekt jest już gotowy, czy dopiero budowany lub projektowany, jesteśmy w stanie dobrać modele o pasującym sposobie montażu. Oprócz względów technicznych, bierzemy pod uwagę również te estetyczne i pomagamy dobrać np. plisy spośród ponad 550 różnych tkanin oferowanych przez tego producenta.
 

Rolety z montażem – u nas to możliwe!

Niewłaściwie zamontowane żaluzje tarasowe czy wewnętrzne rolety drewniane mogą być powodem codziennych, niepotrzebnych nerwów, nie mówiąc już o tym, jak duże znaczenie prawidłowość montażu ma w przypadku rolet antywłamaniowych. Bydgoszcz jest miastem, w którym zamówienia na tego rodzaju produkty zdarzają się często. Salon ARTA oferuje rolety z montażem, a zatem Klient pozbywa się problemu z poszukiwaniem osobnej firmy, która zrealizuje usługę zamontowania osłon. Nasi doświadczeni i przeszkoleni przez producenta montażyści zajmą się wszystkim.

Rolety dzień-noc, rolety drewniane, plisy czy inne osłony okienne mogą być montowane na różne sposoby. Wyróżnia się montaż do ściany, do sufitu oraz montaż w świetle szyby. Z kolei rolety zewnętrzne występują w wersji podtynkowej, naokiennej lub elewacyjnej, co również ma związek z ich odmiennym typem montażu. Nasi pracownicy szczegółowo wyjaśnią różnice pomiędzy nimi i pomogą wybrać najlepsze rozwiązanie.
 

Rolety zaciemniające Bydgoszcz – sprawdź naszą ofertę!

Tradycyjne firany powoli odchodzą do lamusa, a ich miejsce zastępują bardziej funkcjonalne przesłony okienne, czyli rolety zaciemniające. Bydgoszcz jest dość dużym miastem, gdzie swoje siedziby ma wiele biur, instytucji i placówek edukacyjnych, a w tego typu obiektach osłony okienne w formie rolet są standardem. Jesteśmy w stanie zaproponować wiele modeli, które doskonale podkreślą biznesowy, a zarazem przytulny charakter pomieszczeń biurowych, który będzie sprzyjał produktywnej pracy.

Do domów i mieszkań polecamy szczególnie rolety dzień-noc. To modele, których regulacja nie będzie kosztowała nas wiele wysiłku i bez trudu poradzą sobie z nią nawet najmłodsi. Zainteresowanie klientów zdobywają też rolety plisowane. Bydgoszcz jest atrakcyjnym miastem na budowę domu jednorodzinnego, a w oknach usytuowanych na poddaszu tego typu rolety sprawdzą się tak dobrze, jak żadne inne. Z kolei do kuchni czy salonu polecamy między innymi rolety drewniane. To modele, które mogą być świetnym dopełnieniem wnętrz urządzonych na styl skandynawski lub wręcz przeciwnie – wprowadzać ciekawy, ciepły akcent do pomieszczeń, w których królują raczej surowe barwy.
 

Rolety zewnętrzne – sprawdzone rozwiązanie

Wielu klientów z Bydgoszczy żaluzje zewnętrzne uważa za coś, co nie jest im potrzebne, skoro po wewnętrznej stronie okien wiszą już rolety. To błędne podejście – rolety zewnętrzne mogą bowiem przynieść wiele dobrego. Na pierwszy plan wysuwana jest zwykle termoizolacyjność. W praktyce oznacza to mniejsze nagrzewanie się pomieszczenia latem i lepsze zatrzymywanie w nim ciepła zimą. Oczywiście ma to przełożenie na mniejsze rachunki. Ciężko też nie zgodzić się z tym, że dobrze dobrane rolety zewnętrzne zwyczajnie wzbogacają estetykę fasady.

W Bydgoszczy rolety zewnętrzne mogą być także dobrym wyborem dla obiektów usytuowanych przy ruchliwych ulicach. Opuszczenie rolet sprawi, że wewnątrz zapanuje większa cisza, a same okna nie będą narażone w tak dużym stopniu na zanieczyszczenia przenoszone z wiatrem. W porze wiosennej i letniej rolety zewnętrzne zintegrowane z moskitierą mogą też ochronić przed wpadaniem do pomieszczenia pyłków roślinnych czy komarów.
 

Rolety antywłamaniowe Bydgoszcz – poczuj się bezpiecznie

Zwykłe rolety zewnętrzne nie będą zabezpieczeniem przed złodziejami i wandalami. To zadanie dla rolet antywłamaniowych, czyli wykonanych ze specjalnego, wzmocnionego pancerza aluminiowego. Mogą być one przysłoną dla witryny sklepowej, okien tarasowych, dużego przeszklenia w lokalu usługowym, a nawet dla zwykłego, pojedynczego okna w bloku. W ostatnim przypadku zwykle zwiększają bezpieczeństwo osób zamieszkujących na niskich kondygnacjach. 

Jeśli zastanawiasz się, gdzie możesz znaleźć w Bydgoszczy rolety antywłamaniowe z wysoką klasą odporności na włamanie, nasz salon jest właściwym miejscem. Warto wiedzieć, że ANWIS to marka wielokrotnie nagradzana za jakość produktów, a każdy model wypuszczany na rynek przechodzi szereg testów, które kończą się wydaniem stosownych certyfikatów bezpieczeństwa. To także jedne z najnowocześniejszych produktów w swojej klasie, przystosowane do integracji z systemami alarmowymi i systemem Smart Home.

Stwórz wymarzoną osłonę okienną razem z nami! Zapraszamy do salonu ARTA – Bydgoszcz, ul. Skłodowskiej-Curie 17.
Anwis in numbers
1000
distributors throughout Poland
42 countries
export to worldwide
3000
installed products per day
801 88 99 22