Jaga - Dom Sp. z o. o.

go back to list

Gliwicka 224
40-860 Katowice
32 251 35 53

firma@jaga-dom.eu
https://jaga-dom.eu/
https://bit.ly/MWO_Jaga

: 9:00 - 17:00
: 9:00 - 13:00


Sprawdź na MAPIE

Dodaj Opinię

Zapraszamy

Rolety – Katowice, Gliwicka 224

W salonie JAGA dostępnych jest wiele markowych rolet. Wśród nich dużą popularnością cieszą się produkty ANWIS – jednego z czołowych europejskich producentów osłon okiennych. Jako autoryzowany dystrybutor tej marki jesteśmy szczegółowo zaznajomieni z jej produktami, a w naszym punkcie dostępne są ekspozycje produktowe pozwalające poznać jak na żywo prezentują się wybrane modele i w jaki sposób odbywa się ich obsługa. Odwiedź nas i przekonaj się o jakości i estetyce żaluzji tarasowych, rolet drewnianych czy plis marki ANWIS. Zapewniamy fachowe doradztwo i kompleksowe podejście do zamówienia – od dokonania pomiarów okna, aż po montaż rolet.
 

Rolety plisowane Katowice – najlepszy wybór na Śląsku!

Tak jak w modzie, tak i w osłonach okiennych, plisy są wyrazem dobrego gustu i elegancji. Współgrają praktycznie z każdym wnętrzem, dlatego bez obaw można stosować je zarówno w klasycznym, jak i nowoczesnym wystroju. Jeżeli chcesz, by tego typu rolety zawisły w Twoim domu czy biurze, możesz nabyć je w salonie JAGA w Katowicach. Rolety plisowane w różnych wersjach kolorystycznych czekają, by ozdobić Twoje wnętrze i niezawodnie służyć przez wiele lat. Do wyboru jest aż ponad 550 plis stworzonych z różnych materiałów!
 
Tym, co wiele osób ceni w plisach, jest możliwość swobodnego regulowania ich wedle swoich potrzeb. To rolety nie stawiające ograniczeń w zakresie wielkości fragmentu okna, który chcemy przysłonić. Słowo „fragment” jest tutaj kluczowe, gdyż rolety możemy swobodnie przesuwać wzdłuż wysokości okna, pozostawiając miejsce na dopływ światła od góry i od dołu. W JAGA Katowice rolety zaciemniające typu plisy udostępniamy również w wersji dwutkaninowej.
 

Rolety zaciemniające Katowice – estetyczne i praktyczne

W naszym salonie w Katowicach rolety plisowane to tylko niewielki wycinek z całej gamy dostępnych rolet wewnętrznych. Z osłon materiałowych szczególnie polecamy jeszcze rolety dzień-noc. To modele złożone naprzemiennie z pasów przezroczystych i zaciemniających, dzięki czemu konieczność ich regulowania ograniczona jest do minimum. Dużym zainteresowaniem cieszą się także żaluzje drewniane. Katowice są miastem, które mimo nowoczesności nie zatraca przywiązania do naturalnych materiałów, dostrzegając w nich piękno i szlachetność. Rolety drewniane są więc idealnym wyborem dla osób, chcących wprowadzić do swojego wnętrza odrobinę natury i przytulności.
 
Im większy wybór, tym trudniejszy wybór? Bez obaw – wprawne oko naszych pracowników to dla wielu klientów nieoceniona pomoc w dobraniu rolet najlepiej pasujących do wnętrza. Podczas dokonywania pomiarów okna postaramy się zasugerować najodpowiedniejsze modele, biorąc pod uwagę zarówno względy estetyczne, jak i praktyczne. Na stronie internetowej naszego salonu możesz obejrzeć też przykładowe realizacje, jakie do tej pory stworzyliśmy dla naszych klientów.
 

Rolety antywłamaniowe Katowice – zadbaj o bezpieczeństwo!

Lokale usługowe z dużymi przeszkleniami to standard w centrach dużych miast, takich jak Katowice. Obiekty tego typu zwykle wyposaża się w rolety antywłamaniowe, gdyż oprócz tego, że posiadają one solidne wzmocnienia i blokady, to istnieje możliwość zintegrowania ich z systemami alarmowymi. Mało kto odważy się podjąć próbę włamania wiedząc, że spotka się ona z błyskawiczną reakcją, a sama wyłamanie rolet nie będzie łatwym zadaniem. Osłony tego typu zwiększają także bezpieczeństwo domów, zwłaszcza tych z dużym tarasem.
 
Obawiasz się, że w pośpiechu będzie zdarzało Ci się zapomnieć o opuszczeniu rolet? Nic nie szkodzi – możesz sterować nimi z poziomu aplikacji w telefonie. W ramach systemu Smart Home możliwe jest nawet ich czasowe zaprogramowanie. Postaw na nowoczesne modele od ANWIS i uwolnij się od obowiązku pamiętania o opuszczeniu rolet antywłamaniowych. Katowice mogą liczyć na salon JAGA, w którym szczegółowo wyjaśnimy jakie ustawienia poczynić, aby rolety działały zgodnie z indywidualnymi preferencjami.
 

Żaluzje zewnętrzne Katowice – doceń ich funkcjonalność

Żaluzje tarasowe na okna spełniają wiele funkcji. Po pierwsze, stanowią barierę akustyczną, dzięki czemu w pomieszczeniu możemy cieszyć się niższym poziomem hałasu. Po drugie, są barierą dla wymiany ciepła. Dzięki temu przy zamkniętych lamelach wnętrze nie nagrzewa się tak mocno, nawet gdy za oknem temperatura jest bardzo wysoka. Z kolei zimą żaluzje zewnętrzne zapobiegają ucieczce ciepła z pomieszczenia, a tym samym – ucieczce pieniędzy z naszego portfela, które trzeba przeznaczyć na ogrzewanie.
 
W nowoczesnej architekturze Katowic żaluzje zewnętrzne stanowią także istotne przystrojenie fasad. Jeżeli chcemy, aby nasz dom już z daleka czarował eleganckim, bogatym wyglądem, zdecydowanie warto zainwestować w żaluzje tarasowe. Jeżeli chcesz zamówić zewnętrzne żaluzje na wymiar, w Katowicach jesteśmy do Twojej dyspozycji w salonie JAGA. Dołącz do grona zadowolonych użytkowników osłon zewnętrznych od sprawdzonego i cenionego producenta!
 

Rolety na wymiar Katowice – rozwiązanie dla każdego okna

Okno trójkątne, półkoliste, a może trapezowe? Kształt ani wielkość nie stanowią problemu, gdyż wszystkie dostępne u nas rolety tworzone są od podstaw, pod konkretne okno. Każda współpraca rozpoczyna się od szczegółowych pomiarów okna i omówienia z klientem proponowanych rozwiązań. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie, wsłuchując się w potrzeby i preferencje przyszłego użytkownika rolety. Dopiero, gdy wszystko zostanie ustalone, przesyłamy zlecenie wyprodukowania rolet do producenta.
 
Dzięki temu, że oferujemy rolety z montażem, klient ma pewność, że zamocowanie rolety przebiegnie sprawnie i prawidłowo. Wszystkim zajmą się odpowiednio przeszkoleni i doświadczeni pracownicy. Nie czekaj – wybierz się do naszego salonu i poznaj rolety drewniane, rolety dzień-noc, żaluzje tarasowe i inne rodzaje rolet na wymiar. Katowice, ul. Gliwicka 224 – zapraszamy!
Anwis in numbers
1000
distributors throughout Poland
42 countries
export to worldwide
3000
installed products per day
801 88 99 22