ALUTOR Systemy Roletowe

go back to list

M. Skłodowskiej - Curie 31 A
25 - 6520 Kielce
41 344 24 58
606 930 910

biuro@alutor.pl
http://www.alutor.pl
https://bit.ly/MWO_Alutor

: 09:00 - 17:00
: zamknięte


Sprawdź na MAPIE

Dodaj Opinię

Rolety plisowane Kielce – szeroki wybór tych i innych osłon okiennych

Rolety są obecnie najchętniej wybieranym elementem aranżacji okien. Często zupełnie zastępują zasłony i firanki. Mogą przy tym pełnić rożne funkcje – ochronne, ale i dekoracyjne. Wszystko zależy od indywidualnych preferencji użytkowników. Salon Alutor, jako oficjalny dystrybutor marki Anwis, oferuje szeroki wybór najlepszej jakości rolet. W sklepie położonym w Kielcach, ul. M. Skłodowskiej–Curie 31 A, każdy z pewnością znajdzie to, czego szuka. Niezdecydowani mogą liczyć na profesjonalne doradztwo i cenne wskazówki.

Kiedy warto podstawić na rolety plisowane?

Rolety plisowane to niepodważalnie hit ostatnich lat. Dostępne w wielu kolorach, wzorach i wykonane z najlepszej jakości materiałów, ozdobią okna zarówno te małe, jak i duże. Plisy – podobnie jak rolety dzień noc – gdzieniegdzie w zupełności zastąpiły firanki i zasłony, a czasem jeszcze stanowią ich uzupełnienie. Ważne, że można je stosować także w oknach dachowych i połaciowych.

Rolety plisowane są niezwykle wygodne i łatwe w użyciu. Pozwalają na zasłonięcie całego okna lub jedynie jego fragmentu, dowolnie od góry lub od dołu, dzięki funkcji dwukierunkowości. Można także zdecydować i wybrać rodzaj sterowania: za pomocą sznurka, łańcuszka lub elektrycznie, zgodnie z własnymi upodobaniami. Sterowanie elektryczne może odbywać się za pomocą pilota lub specjalnej aplikacji zainstalowanej w smartfonie. Co ważne, dzięki specjalnym zabezpieczeniom Child Safety, które uniemożliwiają tworzenie się pętli na sznurku do sterowania manualnego, są one całkowicie bezpieczne dla maluchów. 

Rolety zaciemniające Kielce i rolety dzień noc – wygoda i funkcjonalność w jednym

Rolety zaciemniające, czyli wykonane ze specjalnej tkaniny odbijającej światło słoneczne, to rozwiązanie o wielorakim zastosowaniu. Rolety te chronią zarówno przed zbytnim nasłonecznieniem, jak i nagrzaniem się wnętrz. Idealnie sprawdzają się w pomieszczeniach usytuowanych od południowej strony, gdzie nasłonecznienie jest największe. Zaciemniające rolety na wymiar dają możliwość swobodnej aranżacji każdego typu okna. Rolety zaciemniające Anwis mogą być sterowane zarówno ręcznie, jak i automatycznie. To drugie rozwiązanie sprawia, że ta prosta codzienna czynność staje się czymś zupełnie naturalnym. Wszystko odbywa się wręcz samoistnie. 

Użytkownicy cenią także inne rozwiązanie – rolety dzień noc, pozwalające na doskonałą kontrolę światła słonecznego wpadającego do wnętrz. Możemy dowolnie zmniejszać lub zwiększać jego natężenie bez konieczności podnoszenia rolety. Rolety dzień noc chronią także przed wzrokiem sąsiadów i przechodniów. Salon Alutor oferuje ogromny wybór tkanin. Można więc zdecydować się na wariant transparentny lub zupełnie kryjący, bardziej lub mniej redukujący nasłonecznienie. Wszystko zależy od preferencji. To, co wyróżnia rolety zaciemniające Anwis to także ich trwałość, którą zawdzięczają wyjątkowo mocnej tkaninie, dodatkowo chroniącej przed szkodliwym działaniem promieni UV.

Rolety antywłamaniowe Kielce – bezpieczeństwo ponad wszystko

Rolety antywłamaniowe stanowią niezawodną ochronę i zabezpieczenie przed włamaniem, chroniąc zarówno okna, jak i drzwi balkonowe. Rolety antywłamaniowe Anwis posiadają funkcje ochronne, ale także estetyczne. Dzięki temu, że dostępne są w bogatej gamie kolorystycznej, idealnie dopasują się do stylu i charakteru budynku oraz koloru jego elewacji.

Rolety antywłamaniowe Anwis wzbogacone są o nowoczesne rozwiązania technologiczne. Mogą być łączone z zewnętrznymi systemami alarmowymi, tworząc spójną całość i zapewniając jeszcze większe bezpieczeństwo domownikom.

Nowoczesna konstrukcja pozwala na montaż rolet na każdym etapie powstawania domu. Także w przypadku już istniejących budynków brak jest jakichkolwiek przeszkód do zamontowania rolet antywłamaniowych. Skuteczne rolety antywłamaniowe to przede wszystkim solidna konstrukcja i mocowanie, które gwarantuje bezpieczeństwo, a takie właśnie są rolety antywłamaniowe dostępne w ofercie salonu Alutor. 

Rolety na wymiar Kielce – indywidualne podejście do klienta

Rolety na wymiar do doskonała opcja dla posiadaczy niestandardowych okien. Natomiast rolety z montażem to już całkowicie kompleksowe rozwiązanie. Wybór rolet na wymiar daje pewność idealnego dopasowania ich do wnęki okiennej, ale również do całego pomieszczenia. Dobór idealnych rolet na wymiar to gwarancja zadowolenia, a z Anwis zyskujemy możliwość wyboru spośród wielu różnych wzorów, struktur, kolorów, a także typów mocowania i sterowania. 

Rolety na wymiar to szansa na modny wystój okien niezależnie od ich wielkości. Anwis oferuje wszelkiego typu rolety zewnętrzne i żaluzje tarasowe wykonywane pod indywidualne zamówienia, z którymi zaaranżujemy przestrzeń według własnych preferencji. Rolety zewnętrzne Kielce to wszechstronne zastosowanie i wykorzystanie ich potencjału, zarówno do ochrony pomieszczeń przed nadmiernym nagrzaniem, zbytnim nasłonecznienie, jak i wychłodzeniem. Rolety zewnętrzne pozwalają także uchronić mieszkańców przed nadmiernym hałasem pochodzącym z zewnątrz. Zasłonięte okna tłumią dźwięki głośnych rozmów, przejeżdżających nieopodal samochodów i zjawisk atmosferycznych, takich jak porywisty wiatr, deszcz czy burza.

Żaluzje drewniane Kielce – klasyczna elegancja 

Żaluzje drewniane to niekwestionowany klasyk. To rozwiązanie króluje bez względu na zmieniające się trendy. Doskonale sprawdza się w tradycyjnych i nowoczesnych wnętrzach, a dzięki możliwości samodzielnego doboru szerokości i długości poszczególnych paneli, żaluzje drewniane wpasują się w każdy typ okna. 

Rolety drewniane są łatwe w montażu i niezwykle proste w obsłudze. Wykonywane na specjalne zamówienie mogą mieć szerokość do 3600 mm, a także być montowane do ścian, sufity, ramy okiennej oraz listwy przyszybowej. Sterowanie, podobnie jak w przypadku innych produktów Anwis, może obywać się klasycznie w sposób manualny lub elektronicznie za pomocą aplikacji.

Żaluzje drewniane pozwalają na precyzyjną regulację światła słonecznego bez konieczności ich podnoszenia. Żaluzje można łączyć z zasłonami lub pozostawić je jako samodzielny element dekoracji okna. 
Anwis in numbers
1000
distributors throughout Poland
42 countries
export to worldwide
3000
installed products per day
801 88 99 22