MR COMPLEX

go back to list

Al. Armii Krajowej 4A
35-307 Rzeszów
17 200 01 99
530 024 200 - osłony zewnętrzne
604 173 253 - osłony wewnętrzne i moskitiery

mrcomplex@mrcomplex.pl
http://www.mrcomplex.pl
http://bit.ly/MRComplex_MWO

: 9:00 – 17:00
: 9:00 – 14:00


Sprawdź na MAPIE

Dodaj Opinię

Zapraszamy

Rzeszów – MR COMPLEX zaprasza!

Coraz więcej osób na Podkarpaciu planuje u siebie w domu rolety antywłamaniowe. Rzeszów jest stosunkowo bezpiecznym miastem, ale w nowej zabudowie częste są tarasy na poziomie gruntu lub tuż nad nim, co wymusza takie rozwiązania. Jakie jeszcze osłony okienne wybierają Rzeszowiacy?
 

Rolety drewniane – styl, który powraca

W Rzeszowie powstaje coraz więcej eleganckich rezydencji, dochodzi też do licznych rewitalizacji starych kamienic. Aż się prosi, by do wyszukanego projektu architekta dobrać równie wysmakowane rolety drewniane. Szczególnie, że dziś można zamówić lamele (wykonane z drewna egzotycznego) w licznych wariantach kolorystycznych, jak:
drewno wenge,
drewno tekowe,
mahoń,
dąb.
W MR COMPLEX można też wybrać rolety bambusowe, które podobnie jak rolety drewniane występują w wielu popularnych kolorach.
 

Plisy czy rolety?

Jakie wzory rolet są chętnie wybierane przez klientów salonu MR COMPLEX, Rzeszów, ul. Armii Krajowej 4A? Zaopatruje on w rolety Anwis mieszkańców całego Podkarpacia. Ma w ofercie takie rodzaje pokryć, jak rolety dzień-noc, rolety plisowane czy zewnętrzne żaluzje tarasowe. Ostatnio popularnością szczególnie cieszą się właśnie rolety plisowane. Są lekkie, łatwo można je zamontować i dają duże możliwości, bo pasują również do okien balkonowych czy dachowych, a także tych o nietypowym kształcie. Można je przesuwać w pionie (od góry i od dołu), regulując ilość promieni słońca wpadających do wewnątrz mieszkania. Dla studentów i młodych dorosłych to najlepsze rolety zaciemniające. Rzeszów ma dynamicznie rozwijający się rynek mieszkań wynajmowanych, w których nie zawsze można urządzić się po swojemu. Plisy dzień-noc przyklejane do szyby czy montowane na bezinwazyjnych uchwytach do ramy okna to najlepsza możliwość, by w szybki sposób zyskać prywatność w swoim wnętrzu. 
 

Rolety zewnętrzne – Rzeszów, Przemyśl, Zamość

Jednym z wyborów klientów są rolety zewnętrzne. Rzeszowskie osiedla coraz częściej są ozdabiane tego typu osłonami okiennymi. To rozwiązanie sprawdza się w przypadku domów prywatnych i mieszkań. Doradcy z salonu MR COMPLEX (Rzeszów, ul. Armii Krajowej 4A) zauważają, że odpowiednie rolety zewnętrzne na fasadzie domu mogą przyczynić się do obniżenia rachunków za ogrzewanie, bo pełnią funkcję izolacyjną. Dodatkowo często pytają o nie ubezpieczyciele. Zdarza się, że o wysokości składki i decyzji o odszkodowaniu decydują właśnie rolety zewnętrzne. Rzeszów zna już przypadki, gdy brak rolet był powodem odmowy wypłaty wyższego odszkodowania.
 
Drugim miejscem, w którym montuje się rolety zewnętrzne, są witryny sklepowe i firmowe. Pełnią głównie funkcję ochronna, jednak są też praktyczne. Opuszczenie rolet w restauracji komunikuje, że zbliża się czas zamknięcia i nie pozwala spóźnionym klientom wejść do środka. Nowe rolety zewnętrzne mogą pomóc też w ukryciu zniszczonych okien lub wnęk okiennych.
 

Żaluzje tarasowe – Rzeszowianie wybierają

Jakie są najpopularniejsze osłony dużych przeszkleń? Rzeszowianie montują coraz liczniej żaluzje tarasowe. Ma to związek z faktem, że buduje się coraz więcej lokali wyposażonych w tarasy, ale też z rosnącą potrzebą prywatności i wydzielenia przestrzeni w domu. Nie da się też ukryć, że deweloperzy często decydują się na niewielkie przestrzenie pomiędzy jednym budynkiem a drugim. Nierzadko zdarza się, że sąsiedzi mieszkają „okno w okno". W łatwy sposób można jednak zadbać o prywatność i ochronę przed słońcem. Jak? Wybierając tarasowe żaluzje zewnętrzne. Rzeszów ma dosyć gęstą zabudowę i niejedna rodzina przekonała się już, że to rewelacyjne rozwiązanie, decydujące często o komforcie we własnym domu. W chwili spokoju można jednym ruchem odsłonić żaluzje i cieszyć się widokiem lub miejską panoramą.
 

Gdzie zamówić rolety z montażem?

Większość osób na myśl o zakupie rolet od razu zastanawia się, jak je dopasować i zamontować. A przecież można mieć rolety na wymiar. Rzeszów posiada salon MR COMPLEX przy ul. Armii Krajowej, który oferuje pomoc w mierzeniu i mocowaniu rolet. To gwarantuje brak problemów podczas użytkowania osłon. Nic dziwnego, że większość osób woli wybrać profesjonalną pomoc, jeśli chodzi o montaż pokryć okiennych. Zamawiając w fachowej firmie, można też liczyć na pomoc w dopasowaniu systemu, koloru i rozmiaru rolet.
Anwis in numbers
1000
distributors throughout Poland
42 countries
export to worldwide
3000
installed products per day
801 88 99 22