​W dobrym guście

Rolety rzymskie odznaczają się niezwykłą elegancją i szykiem. Ich równomiernie rozmieszczone, poziome zakładki materiału (widoczne po podniesieniu osłony) nadają pomieszczeniom niepowtarzalny klimat. Wyróżniają się modnymi wzorami szycia, różnorodną fakturą i splotem materiału. Dobrane w odpowiedniej kolorystyce będą pasowały do każdego stylu. Sprawdzą się zarówno we wnętrzach tradycyjnych, gdzie często łączone są z zasłonami, a także w nieco  nowocześniejszych aranżacjach, w których mogą stanowić samodzielną dekorację okien.

 

Tkaniny wielu kreacji

Roleta może być zarówno prosta i klasyczna, jak również stylowa i niezwykle dekoracyjna. W kolekcji Anwis znajdują się m. in. zwiewne i delikatne tkaniny firanowe, które rozproszą promienie słońca, odpowiednio doświetlając pomieszczenie. Jest to doskonałe rozwiązanie do salonu i kuchni. Jeśli zależy Ci na zaciemnieniu pomieszczeń, takich jak sypialnia czy pokój dziecka, wybierz tkaninę o niskiej przepuszczalności światła lub z podszewką. 

Dekoracyjne trio

Rolety rzymskie idealnie współgrają z zasłonami. Zamontowane na jednym oknie mogą stanowić jego aranżacyjne dopełnienie. W ofercie Anwis dostępne są dwa typy zasłon tkaninowych: RINGS – zasłony na kołach oraz FLEX – na haczykach z podwójnymi zakładkami. Oba typy gwarantują idealne układanie się tkaniny, niezależnie od wymiarów osłanianej wnęki. W pomieszczeniach, w których znajduje się łóżko, kanapa czy fotel warto także wykorzystać dekoracyjne poduszki. Nie tylko ocieplą klimat wnętrza. Urozmaicą też jego wystrój. Zarówno zasłony jak i poduszki mogą być wykonane z tego samego materiału co rolety rzymskie. Doskonale będą też wyglądać tkaniny dobrane na zasadzie kontrastu.

Skutecznie znaczy praktycznie

Rolety rzymskie zapewniają skuteczną ochronę przed niechcianymi spojrzeniami z zewnątrz. Poza montażem do ściany lub sufitu oferują także możliwość instalacji do listwy przyszybowej. W tym systemie poruszają się w świetle szyby, dzięki czemu zapewniają swobodny dostęp do okien. Sterowane dwukierunkowo, poprzez użycie ruchomych rynien – górnej i dolnej, pozwalają osłonić dowolnie wybrany fragment szyby, na przykład tworząc w oknie zazdrostkę. Tkaniny rolet rzymskich mocowane są za pomocą rzepa. Daje to możliwość łatwego czyszczenia osłony lub jej wymiany. Dzięki tym kilku praktycznym funkcją, rolety rzymskie często wykorzystywane są do osłonięcia okien w kuchni


Produkty marki ANWIS są zgodne z normami dotyczącymi bezpieczeństwa dzieci (Child Safety).
 

Anwis w liczbach
1000
dystrybutorów w całej Polsce
42 państwa
eksport na cały świat
3000
instalacji dziennie