​W dobrym guście

Rolety rzymskie odznaczają się niezwykłą elegancją i szykiem. Ich równomiernie rozmieszczone, poziome zakładki materiału (widoczne po podniesieniu osłony) nadają pomieszczeniom niepowtarzalny klimat. Wyróżniają się modnymi wzorami szycia, różnorodną fakturą i splotem materiału. Dobrane w odpowiedniej kolorystyce będą pasowały do każdego stylu. Sprawdzą się zarówno we wnętrzach tradycyjnych, gdzie często łączone są z zasłonami, a także w nieco  nowocześniejszych aranżacjach, w których mogą stanowić samodzielną dekorację okien.

 

Tkaniny wielu kreacji

Roleta może być zarówno prosta i klasyczna, jak również stylowa i niezwykle dekoracyjna. W kolekcji Anwis znajdują się m. in. zwiewne i delikatne tkaniny firanowe, które rozproszą promienie słońca, odpowiednio doświetlając pomieszczenie. Jest to doskonałe rozwiązanie do salonu i kuchni. Jeśli zależy Ci na zaciemnieniu pomieszczeń, takich jak sypialnia czy pokój dziecka, wybierz tkaninę o niskiej przepuszczalności światła lub z podszewką. 

Dekoracyjne trio

Rolety rzymskie idealnie współgrają z zasłonami. Zamontowane na jednym oknie mogą stanowić jego aranżacyjne dopełnienie. W ofercie Anwis dostępne są dwa typy zasłon tkaninowych: RINGS – zasłony na kołach oraz FLEX – na haczykach z podwójnymi zakładkami. Oba typy gwarantują idealne układanie się tkaniny, niezależnie od wymiarów osłanianej wnęki. W pomieszczeniach, w których znajduje się łóżko, kanapa czy fotel warto także wykorzystać dekoracyjne poduszki. Nie tylko ocieplą klimat wnętrza. Urozmaicą też jego wystrój. Zarówno zasłony jak i poduszki mogą być wykonane z tego samego materiału co rolety rzymskie. Doskonale będą też wyglądać tkaniny dobrane na zasadzie kontrastu.

Skutecznie znaczy praktycznie

Rolety rzymskie zapewniają skuteczną ochronę przed niechcianymi spojrzeniami z zewnątrz. Poza montażem do ściany lub sufitu oferują także możliwość instalacji do listwy przyszybowej. W tym systemie poruszają się w świetle szyby, dzięki czemu zapewniają swobodny dostęp do okien. Sterowane dwukierunkowo, poprzez użycie ruchomych rynien – górnej i dolnej, pozwalają osłonić dowolnie wybrany fragment szyby, na przykład tworząc w oknie zazdrostkę.  Tkaniny rolet rzymskich mocowane są za pomocą rzepa. Daje to możliwość łatwego czyszczenia osłony oraz jej wymiany. To doskonały sposób na szybką zmianę wystroju wnętrza.

Polecane wpisy
Anwis w liczbach
1000
dystrybutorów w całej Polsce
42 państwa
eksport na cały świat
3000
instalacji dziennie