Żaluzje - rolety plisowane (plisy)

​​

Rolety plisowane na wymiar


Stwórz wyjątkowe aranżacje okien przy pomocy plis wykonanych na indywidualne zamówienie. Rolety harmonijkowe ANWIS to doskonałe rozwiązanie do każdego rodzaju wnętrz i przeszkleń – również tych o niestandardowym kształcie i rozmieszczeniu. Mieszkanie w bloku, domowe poddasze, a może ogród zimowy? Rolety plisowane na wymiar to nie tylko skuteczna ochrona przed słońcem i prywatność, ale również dekoracyjny akcent każdego pomieszczenia. Plisa na okno lub na drzwi balkonowe? Przygotowane na wymiar rolety plisy przesłonią każde małe i duże przeszklenie. Ponadto, dają możliwość dwukierunkowej obsługi. To z kolei pozwoli Ci na dowolne ustawianie pozycji plisowanej rolety od dołu, jak i od góry. W ten sposób przesłonisz dowolnie wybrany fragment okna, wpuszczając do wnętrza optymalną ilość promieni słonecznych!
  

  Szukasz plis okiennych na wymiar? Skontaktuj się z nami!

 

Rolety plisowane - wzory i kolorystyka


Szukasz ciekawych faktur, motywów lub deseni? Chcesz ocieplić wnętrze lub nadać mu nieco ekspresji? Poznaj kolekcję żaluzji plisowanych ANWIS – transparentnych, półprzezroczystych oraz zaciemniających - która obejmuje ponad 550 wzorów. W kolekcji firmy otrzymasz do wyboru dwa rodzaje tkanin: plisowane oraz typu "plaster miodu", określanych jako rolety plisowane termoizolacyjne. Aby uzyskać zamierzony efekt dopasowuj też kolorystykę osprzętu. Antracyt, bazaltowy szary, biel kremowa, a może okleiny drewnopodobne? Indywidualnie dobrane rolety harmonijkowe stworzą wyjątkową i niepowtarzalną oprawę okien, niezależnie od stylu w jakim urządzasz swoje wnętrze.
 


 

 

​Rolety plisowane zaciemniające


Rolety plisowane zaciemniające skutecznie blokują przenikanie promieni słonecznych do wnętrza. Największą skutecznością odznaczają się modele, w których tkanina posiada dodatkową warstwę odbijającą światło. W ten sposób zabezpieczają pomieszczenia przed ich nagrzewaniem się. Roleta plisowana na drzwi balkonowe? Roleta plisowana na okno dachowe? Od teraz każde wnętrze będzie gotowe na słoneczne dni. Rolety plisowane zaciemniające zapewnią idealne warunki do pracy lub odpoczynku, zawsze gdy tego potrzebujesz!
 

 


 

Żaluzje plisowane bezinwazyjne - bez wiercenia i wkrętów


Montaż rolety plisowanej może być wykonany bez ingerencji w konstrukcję okna. W swojej ofercie posiadamy zarówno modele zawieszane na ramie okna, jak również przyklejane do szyby przy pomocy profili montażowych. Niezależnie od wybranego rozwiązania zawieszenie żaluzji plisowanych na oknie będzie szybkie i odbędzie się bez użycia skomplikowanych narzędzi. Rolety plisowane bezinwazyjne mogą okazać się dobrym rozwiązaniem w wynajmowanych biurach i mieszkaniach. Ale nie tylko. Chcesz zawiesić osłonę w świetle szyby jednak okna z wąskimi listwami przyszybowymi uniemożliwiają Ci zastosowanie stopek mocujących? Twoje okna są nieuchylne? Żaluzje plisowane bezinwazyjne sprawdzą się i w tych przypadkach! 
  

  Chcesz zamontować plisy bezinwazyjnie? Zapytaj o produkt!

Żaluzja plisowana może przesłonić każdą część okna, zapewniając komfortowe warunki w każdym pomieszczeniu.
 

Plisy okienne dzień-noc - rozwiązanie na każdą porę dnia


Plisa dzień-noc ANWIS łączy funkcję dwóch osłon w jednej żaluzji sprawiając, że mieszkanie staje się niezwykle funkcjonalne i dopasowane do Twoich potrzeb. Plisy dzień-noc nie różnią się znacząco od standardowych żaluzji plisowanych. Ich konstrukcja składa się z szyny górnej – montowanej na stałe do okna, ściany lub sufitu – oraz położonych niżej dwóch ruchomych rynien, pomiędzy którymi zamontowane są plisowane tkaniny. Podnosząc je i opuszczając (niezależnie od siebie), decydujemy którą tkaniną i w jakich proporcjach chcemy osłonić okno. Takie rozwiązanie pozawala na dowolne łącznie tkanin, np. transparentnych na dzień z zaciemniającymi na noc. 
 
Plisa dzień i noc pozwala jeszcze precyzyjnie zarządzać światłem w domu i biurze.
 

BLOG ] Dowiedz się więcej o żaluzjach plisowanych:

 
Typ żaluzji plisowanych Nietypowe kształty Opcjonalnie montaż bezinwazyjny Okna dachowe Opcjonalnie sterowanie elektryczne/bateryjne min. szerokość (mm) min. wysokość (mm) max. szerokość (mm) max. wysokość (mm)
plisy VS/
sterowanie uchwytem
* * 120 200 1500 2200
plisy F/
sterowanie sznurkiem
* * * 150 300 2300 2600
plisy DF/
okna dachowe
* 120 200 1500 1500
plisy PL/
ogrody zimowe
* * * * 300 300 1500 4000
plisy VX/
wielkogabarytowe
* 400 300 3000 2600
Anwis w liczbach
1000
dystrybutorów w całej Polsce
42 państwa
eksport na cały świat
3000
instalacji dziennie
801 88 99 22