Żaluzje - rolety plisowane (plisy)

  • Plisy okienne umożliwiają aranżowanie okien o niestandardowym kształcie: trapezy, trójkąty, półkola
  • Posiadają systemy dedykowane do przeszkleń ukośnych i poziomych (roleta plisowana na okna dachowe i połaciowe)
  • Oferują ciekawe rozwiązania, np. plisa dzień-noc (dwie tkaniny w jednym systemie)
  • Zapewniają płynne sterowanie: uchwytem, sznurkiem, łańcuszkiem lub elektrycznie / bateryjnie
  • Przesłaniają niewielką ilość okna przy całkowitym zsunięciu osłony
  • Umożliwiają zasłonięcie okna w całości lub dowolnego jego fragmentu, od góry i od dołu - plisy okienne dwukierunkowe
  • Posiadają zabezpieczenia Child Safety – zapobiegają tworzeniu się niebezpiecznej pętli w systemach sterowanych sznurkiem lub łańcuszkiem koralikowym
  • Plisy okienne objęte są 36 miesięczną gwarancją producenta

Rolety plisowane - cena

Zastanawiasz się, jakiego typu roleta plisowana na wymiar pasowałaby do Twojego wnętrza? Szukasz fachowej porady, wyceny i montażu? Skontaktuj się z jednym z naszych autoryzowanych salonów premium, które realizują usługę sprzedaży lub napisz do nas poprzez formularz kontaktowy. Chętnie odpowiemy na Twoje pytania!
Rolety plisowane – cena według przykładowych rodzajów sterowania oraz rozmiarów okien *

Wymiar okna (mm) Sterowanie uchwytem Sterowanie sznurkiem Sterowanie elektryczne
800 x 1400 od 275 zł  od 309 zł  od 1467 zł **
1100 x 1100 od 315 zł  od 360 zł  od 1521 zł **
800 x 2100 od 334 zł  od 371 zł  od 1508 zł **
1400 x 1400 od 433 zł  od 486 zł  od 1625 zł **
* Tabela podaje przybliżone ceny zakupu zgodne z cennikiem osłon wewnętrznych 2024 (nie uwzględnia usług pomiaru oraz montażu). Ceny rolet plisowanych uzależnione są od indywidualnej konfiguracji: wybranego systemu oraz grupy cenowej tkaniny. ​​​​
** Cena rolety plisowanej uwzględnia koszt napędu oraz sterownika (napęd bateryjny)
Szukasz innego systemu lub wymiaru?​​​

 
​​
​​

Rolety plisowane na wymiar

Stwórz wyjątkowe aranżacje okien przy pomocy plis wykonanych na indywidualne zamówienie. Rolety harmonijkowe ANWIS to doskonałe rozwiązanie do każdego rodzaju wnętrz i przeszkleń – również tych o niestandardowym kształcie i rozmieszczeniu. Mieszkanie w bloku, domowe poddasze, a może ogród zimowy? Rolety plisowane na wymiar to nie tylko skuteczna ochrona przed słońcem i prywatność, ale również dekoracyjny akcent każdego pomieszczenia. Plisa na okno lub na drzwi balkonowe? Przygotowane na wymiar rolety plisy przesłonią każde małe i duże przeszklenie. Ponadto, dają możliwość dwukierunkowej obsługi. To z kolei pozwoli Ci na dowolne ustawianie pozycji plisowanej rolety od dołu, jak i od góry. W ten sposób przesłonisz dowolnie wybrany fragment okna, wpuszczając do wnętrza optymalną ilość promieni słonecznych! 

  Szukasz plis okiennych na wymiar? Skontaktuj się z nami!

 

Rolety plisowane - wzory i kolorystyka

Szukasz ciekawych faktur, motywów lub deseni? Chcesz ocieplić wnętrze lub nadać mu nieco ekspresji? Poznaj kolekcję żaluzji plisowanych ANWIS – transparentnych, półprzezroczystych oraz zaciemniających - która obejmuje ponad 550 wzorów. W kolekcji firmy otrzymasz do wyboru dwa rodzaje tkanin: plisowane oraz typu "plaster miodu", określanych jako rolety plisowane termoizolacyjne. Aby uzyskać zamierzony efekt dopasowuj też kolorystykę osprzętu. Antracyt, bazaltowy szary, biel kremowa, a może okleiny drewnopodobne? Indywidualnie dobrane rolety harmonijkowe stworzą wyjątkową i niepowtarzalną oprawę okien, niezależnie od stylu w jakim urządzasz swoje wnętrze.


 

 

​Rolety plisowane zaciemniające

Rolety plisowane zaciemniające skutecznie blokują przenikanie promieni słonecznych do wnętrza. Największą skutecznością odznaczają się modele, w których tkanina posiada dodatkową warstwę odbijającą światło. W ten sposób zabezpieczają pomieszczenia przed ich nagrzewaniem się. Roleta plisowana na drzwi balkonowe? Roleta plisowana na okno dachowe? Od teraz każde wnętrze będzie gotowe na słoneczne dni. Rolety plisowane zaciemniające zapewnią idealne warunki do pracy lub odpoczynku, zawsze gdy tego potrzebujesz!

 


 

Żaluzje plisowane bezinwazyjne - bez wiercenia i wkrętów

Montaż rolety plisowanej może być wykonany bez ingerencji w konstrukcję okna. W swojej ofercie posiadamy zarówno modele zawieszane na ramie okna, jak również przyklejane do szyby przy pomocy profili montażowych. Niezależnie od wybranego rozwiązania zawieszenie żaluzji plisowanych na oknie będzie szybkie i odbędzie się bez użycia skomplikowanych narzędzi. Rolety plisowane bezinwazyjne mogą okazać się dobrym rozwiązaniem w wynajmowanych biurach i mieszkaniach. Ale nie tylko. Chcesz zawiesić osłonę w świetle szyby jednak okna z wąskimi listwami przyszybowymi uniemożliwiają Ci zastosowanie stopek mocujących? Twoje okna są nieuchylne? Żaluzje plisowane bezinwazyjne sprawdzą się i w tych przypadkach!  

  Chcesz zamontować plisy bezinwazyjnie? Zapytaj o produkt!

Żaluzja plisowana może przesłonić każdą część okna, zapewniając komfortowe warunki w każdym pomieszczeniu.
 

Plisy okienne dzień-noc - rozwiązanie na każdą porę dnia

Plisa dzień-noc ANWIS łączy funkcję dwóch osłon w jednej żaluzji sprawiając, że mieszkanie staje się niezwykle funkcjonalne i dopasowane do Twoich potrzeb. Plisy dzień-noc nie różnią się znacząco od standardowych żaluzji plisowanych. Ich konstrukcja składa się z szyny górnej – montowanej na stałe do okna, ściany lub sufitu – oraz położonych niżej dwóch ruchomych rynien, pomiędzy którymi zamontowane są plisowane tkaniny. Podnosząc je i opuszczając (niezależnie od siebie), decydujemy którą tkaniną i w jakich proporcjach chcemy osłonić okno. Takie rozwiązanie pozawala na dowolne łącznie tkanin, np. transparentnych na dzień z zaciemniającymi na noc. 
Plisa dzień i noc pozwala jeszcze precyzyjnie zarządzać światłem w domu i biurze.
 

BLOG ] Dowiedz się więcej o żaluzjach plisowanych:

 
Typ żaluzji plisowanych Nietypowe kształty Opcjonalnie montaż bezinwazyjny Okna dachowe Opcjonalnie sterowanie elektryczne/bateryjne min. szerokość (mm) min. wysokość (mm) max. szerokość (mm) max. wysokość (mm)
plisy VS/
sterowanie uchwytem
* * 120 200 1500 2200
plisy F/
sterowanie sznurkiem
* * * 150 300 2300 2600
plisy DF/
okna dachowe
* 120 200 1500 1500
plisy PL/
ogrody zimowe
* * * * 300 300 1500 4000
plisy VX/
wielkogabarytowe
* 400 300 3000 2600
Anwis w liczbach
1000
dystrybutorów w całej Polsce
42 państwa
eksport na cały świat
3000
instalacji dziennie
801 88 99 22